Lentekriebels bij Moderna!

Dit jaar is het meer dan ooit de LENTE VAN DE HOOP.

De inspirerende kleuren van de gloednieuwe collecties van onze exclusieve merken doen dromen van betere tijden. En die hebben we allemaal meer dan verdiend!

Wij bieden maar wat graag het perspectief waarop iedereen wacht…

Hoog tijd om jezelf extra in de spotlights te plaatsen met een nieuw kleedje dat positieve vibes uitstraalt.

Kom van 11 tot en met 17 maart zeker eens langs in de winkel en geniet van 10% korting op de nieuwe casual chic lente- en zomercollecties 2021.

Als extra bonus krijg je tijdens onze lentekriebelsweek bij een aankoop vanaf 250€ in de casual afdeling een geschenkbon van 50€ voor een nieuwe aankoop tussen Pasen en Pinksteren dit jaar.

Zo scoor je meteen een mooie korting voor het uitkiezen van een nieuw kleedje voor een restaurantbezoek van zodra deze terug open gaan, een stralende outfit voor die langverwachte vakantie of om dit jaar Moederdag in stijl te vieren.

Wij gaan er alvast van uit dat we na de “Lente van de Hoop” een “Zomer van de Vrijheid” tegemoet gaan!

Tot binnenkort,
Birgit

Wij blijven bereikbaar op 02/569.20.93, via info@modernafashion.be of indien gewenst via virtuele assistentie voor al jullie vragen.   

ONTDEK AL ONZE MERKEN

Scroll naar boven